OLEME PUHKUSEL KUNI 01.08.2024

BLOOM ROOM LILLESTUUDIO

Teie isiklik lille kujundaja

Tööstuse 47a
10416 Tallinn, Eesti
  Tasuta parkimine
E - R 12:00 - 19:00
L - P 12:00 - 16:00
Kohaletoimetamine Tallinnas 24/7

Jälgi meid

  inspiratsiooni saamiseks
  laike ja jagamiste jaoks
  lisakiiruse tellimuste jaoks
  koostööks
 lõbutsemiseks

Kohaletoimetamine Tallinnas 24/7 - €10.-

Postcards for flower bouquets branded with Bloom Room flower shop

STIIL IGAS DETAILIS

Bloomroom Blog

Teave Bloom Room kohta

Luksuslikud Lilled Tallinnas | BLOOM ROOM Lillepood

Meistritepoolt Käsitsi Valmistatud Suurepärased Kimbud

Uhkustame kaunilt käsitsi valmistatud kimpudega, mis on meie kohalike asjatundlike lilleseadjate poolt kujundatud Tallinna asukohas. Kogege kunsti ja tähelepanu detailidele, mis eristavad meid teistest.

Meie lillepood usub kohalike ettevõtete toetamisse ja kogukonna tugevdamisse. Sellepärast toimetatakse iga tellimus isiklikult kohale meie pühendunud lillede kullerite poolt, tagades meie lilled värske ja kvaliteetse seisundi. Me ei tee järeleandmisi ja pakenda saatmisel kimpu ohutuse eest ettevaatlikult. See on meie pühendumise tunnus parema kvaliteedi suunas!

Naudi Parimat Luksuskollektsiooni

Tutvuge meie kuulsate luksuslike lilleseadete kollektsiooniga, mis on hoolikalt koostatud meie auhinnatud meisterlilleseadjate poolt. Iga seade on tõestuseks enneolematust osavusest ja jõuab kohale elegantses ja kvaliteetses pakendis.

Meie lillepood Tallinnas pakub mitmeid luksuslikke võimalusi, sealhulgas suurepärased roosikimbud ja võrratud pruudikimbud, mida meie lilleseadjad hoolikalt kujundavad.

Unustamatud Lilleelamused Eestis

Valige meie laiast valikust lilled ja lilleseaded, mis sobivad ideaalselt kodudesse ja kontoritesse.

Meie juurest leiate rõõmsad sünnipäevakimbud, mõtlikud emadepäeva seaded, romantilised sõbrapäeva roosid, luksuslikud naistepäeva kimbud, lõpetamise lilled ja palju muud. Pakume laias valikus lilleseadeid ja taimi, sealhulgas pühadepärgi ja -korve.

Kiire ja Usaldusväärne Sama Päeva Lillede Kättetoimetamine Tallinnas

Aastaid oleme tuntud kvaliteetse teenuse poolest, mis toob inimestele naeratuse näole.

Lillede saatmine Tallinnas on meiega lihtne. Tehke tellimus veebis oma lauaarvuti, tahvelarvuti või telefoni kaudu.

BLOOM ROOM lillepood pakub kiiret ja usaldusväärset lilled Tallinnas kättetoimetamist. Kui soovid saata lilli sõbrale, pereliikmele või kallimale, siis telli lilled Tallinnas meie kaudu ning rõõmusta neid unustamatu kingitusega. Meie lillede saatmise teenus hõlmab kõiki Tallinna piirkondi, tagades kiire teenuse sellistes piirkondades nagu Kristiine, Kesklinn, Haabersti, Lasnamäe, Mustamäe, Põhja-Tallinn, Nõmme ja Pirita.

Lilleseade Koolitus ja Meistriklassid

Meie lillepood pakub ka professionaalsete floristide poolt juhendatud floristika kursuseid ja meistriklassid. Õppige lillekunsti saladusi ja arendage oma oskusi erinevates lilleseade tehnikates. Osalege meie kursustel ja saavutage unikaalne võime luua ilu õrnadest lilledest.

Avastage lillede maailm sügavamalt, liitudes meiega meistriklassides, kus pakume praktilisi teadmisi lilleseade kunstist. Kursused on mõeldud nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kes soovivad täiendada oma oskusi ja luua uusi imelisi lilleseadeid.

Meie Partnerid